Preprava balíkov medzi štátmi EÚ, Írskom, Severným Írskom, Anglickom, Maďarskom, Slovenskom a Českou republikou už od roku 2007.

Jirotransport je Váš overený partner

Poskytujeme spoľahlivé a cenovo výhodné doručenie tovarov a zásielok, priamo až k dverám. Stačí si pri vytvorení objednávky vybrať termín z našej ponuky, ktorý vám najviac vyhovuje a dôkladne zabaliť tovar. O jeho vyzdvihnutie a bezpečné doručenie v dohodnutom čase sa už postaráme my!

Prepravné podmienky a inštrukcie pre odoslanie balíkov

Balíky, tovar a nábytok musí pri preprave zodpovedať zákonom a pravidlám prepravy a dovozu krajín Európskej únie.  Celé znenie prepravných podmienok si viete pozrieť kliknutím sem.

 

 

Časový harmonogram pri zbere a doručovaní zásielok:

Zber balíkov začína vždy 1 deň pred zvoleným termínom a obvykle trvá 2-3 dni. Následne začíname zásielky rozvážať, čo trvá bežne 5 až 14 dní. To samozrejme záleží od adresy, kam balík smeruje a našej aktuálnej trasy.

Náš kuriér Vás bude telefonicky kontaktovať vždy 1 deň pred vyzdvihnutím, resp. doručením zásielky pre upresnenie hodiny, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.

Pokyny k baleniu, rozmerom a obsahu zásielok:

Maximálna hmotnosť 1 zásielky je 50kg. Ťažšie balíky (do 100kg), ako aj balíky atypických rozmerov či tvarov si vyžadujú asistenciu odosielateľa a adresáta pri nakladaní a vykladaní tovaru.

Maximálne rozmery zásielky sú 4m x 1,8m x 1,8m. Pomer hmotnosť/objem zásielky je najviac 5:1. To znamená, že balík s objemom 5 litrov (napr. 50 x 10 x 10cm) musí vážiť aspoň 1KG. Maximálna povolená hodnota jednej zásielky je 3 000 EUR.

Zásielky sa snažte zabaliť čo najbezpečnejšie do kartónovej krabice, prípadne do iného vhodného obalu, aby nedošlo k poškodeniu ich obsahu. Za poškodenie zle zabalených a nedostatočne zabezpečených balíkov NENESIE DOPRAVCA ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ!

Adresa odosielateľa a adresáta musí byť jasne a čitateľne vyznačená na viditeľnej časti krabice. Zoznam nebezpečných látok a tovarov, ktoré NEPREPRAVUJEME nájdete v našich prepravných podmienkach.